Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Spa en ontspanning Solarium | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen op 6 minuten lopen van Bourbon Street Music Club, biedt 1-slaapkamer Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera São Paulo de nabijheid van verschillende nabijgelegen toeristische attracties. Het 25 m² grote appartement heeft eersteklas locatie, op een klein stukje lopen van het Winkelcentrum Ibirapuera, en biedt een solarium.
Het MASP ligt binnen 6 km van dit appartement, Parque Ibirapuera is op 2 km verderop. De 1-badkamer accommodatie bevindt zich in de Moema wijk. Binnen 10 minuten rijden tot dit appartement vindt u het Museu da Imagem e do Som.
Het appartement biedt gasten een balkon, een terras en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.
Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera is voorzien van een complete keuken. Eucaliptos metrostation is ook op een steenworp afstand van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ibirapuerapark2,8 km
- Jockey Club4,6 km
- MAM - Modern Art Museum3 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion3 km
- Obelisco3,3 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas2,5 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Verkoopautomaten
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Solarium
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera.
Gasten van Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Museu Afro Brasil, op 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het MASP (6 km) en de Avenida Paulista (7 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera?
Ter plaatse kunnen gasten van Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera?
Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera bestaat uit 25 vierkante meter. - ❓
Komt Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?
Belo Studio Em Moema | Prox. Shopping Ibirapuera zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.